Ana Sayfa Haber Dünya Skrill, Kripto Para Hizmeti İçin Coinbase ile Ortaklık Kurdu Haberi

Instagram

Skrill, Kripto Para Hizmeti İçin Coinbase ile Ortaklık Kurdu Haberi

Dijital cüzdan ve ödeme sistemi Skrill, kripto para hizmetlerini genişletiyor. Skrill artık Amerika Birleşik Devletleri’nde de kullanılabilecek. Hizmet, başlangıçta New Hampshire, Wyoming ve Colorado dahil 11 ABD eyaletinde sunulacak. Düzenleyici barikatlar ortadan kalkar kalkmaz daha fazla eyaletin eklenmesi bekleniyor.

Hizmetlerin genişletilmesi, önde gelen kripto para borsası Coinbase ile Skrill’in arkasındaki ana şirket olan Paysafe arasındaki iş birliğiyle sağlandı. Cüzdan, ortaklığın bir parçası olarak markasız bir yazılım çözümü ile hizmeti sağlayacak.

Coinbase’de kurumsal ticaret başkanı Brett Tejpaul, şirketinin anahtar teslimi çözümünün, kişilerin kullanması için ayrı bir kripto para birimi borsası hizmeti oluşturmadan dijital varlıkları desteklemeye izin verdiğini iddia ediyor.

Skrill’in ABD müşterileri dört kripto para birimini tutabilecek veya ticaret yapabilecek: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin. Cüzdan, Kasım 2019’da kullanıma sunulan kriptodan kriptoya özelliği ile BTC ile diğer coinleri satın almayı mümkün kılıyor.

Skrill CEO’su Lorenzo Pellegrino yaptığı açıklamada, kripto para hizmetinin piyasaya sürülmesinin müşterilerinin ihtiyaçlarına daha iyi hizmet edeceğini iddia ediyor:

“ABD’nin kripto para birimleri ve kripto para birimi ticaretine olan ilgisi her zamankinden daha güçlü, bu nedenle Coinbase ile ortaklaşa ülkede Skrill kripto para hizmetimizi başlatarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Coinbase’in sofistike platformu tarafından desteklenen kripto hizmetimiz, yapılan en iyi hamlelerimizden birisidir.”

Skrill’in 40 Milyondan…

Kaynak: Coinkolik

ReisHe.com | Deneyimlendirip Keyif Al

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Gönderiler