Ana Sayfa Teknoloji SDN ofisinde büyük iddialı PES 2021 turnuvası!

Instagram

SDN ofisinde büyük iddialı PES 2021 turnuvası!

ShiftDelete.Net ofis içi videoları tüm hızıyla devam ediyor. 2020 yılının sonuna yaklaşırken, PES 2021 yada yeni adı ile eFootball PES 2021 gibi oyunlar da karşımıza çıkmaya başladı. Ofisimize PES 2021 gibi bir oyun gelmişken, büyük bir turnuva yapmamak olanaksızdı. Sevdiğimiz ofis içi videolara, PES 2021 hakkında merak edilen PES 2021 ne zaman çıkacak ve PES 2021 fiyat gibi birçok soruyu cevaplayarak devam ediyoruz.

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınızdayız. Bu videomuzda, ofis içerisinde PES oynamayı seven arkadaşlarımız ile büyük bir turnuva düzenledik. Bu turnuva ardından da kazanan kişi belli oldu ve büyük iddia sona erdi. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

PlayStation Store’dan daha uygun fiyata oyunu satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

eFootball PES 2021, 15 Eylül’de karşımıza çıktı. Henüz çok yeni olan ve merak edilen oyun PC, PlayStation 4, Xbox One platformları için yayınlandı. Kapak yıldızı Lionel Messi olan oyun, şimdiden birçok oyuncu tarafından da satın alınarak yorumlanmaya başladı. Bu yorumların en başına ise bu yıl, eFootball PES 2021’in PES 2020’den farklı olarak lig, forma ve transfer farklılıkları ile  gelecek. Özelliklerin değişmemesi ile beraber, PES 2021 sistem gereksinimleri PES 2020 ile aynı olacak. Oyun, motor olarak Fox Engine ile geliştirilmesinden dolayı da bilgisayarları daha fazla zorlamayacak. Beklenen oyun, Steam üzerinden 65, PlayStation 4 üzerinde ise 199 TL gibi bir fiyata satılıyor.

 

Kaynak: shiftdelete.net

ReisHe.com | Deneyimlendirip Keyif Al

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Gönderiler