Ana Sayfa Haber Dünya Özlem Zengin: Ne siyasal İslam’ı biliyorlar, ne bizi tanıyorlar Haberi

Instagram

Özlem Zengin: Ne siyasal İslam’ı biliyorlar, ne bizi tanıyorlar Haberi

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, çıplak arama iddialarının gündeme getirilmesine ilişkin “ahlaklı, onurlu kadın bir sene beklemez” ifadelerini kullanmıştı. Zengin, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında “terör örgütü tarafından hedef gösterildiğini” öne sürdü.

Zengin’in açıklamalarından satırbaşları şöyle:

SCHOPENHAUER’DEN ALINTI : Bana, şahsıma yapılan profesyonel saldırıyla karşı karşıyayız. Sadece bana olsa bu kadar üzerinde durmazdım ama AK Partili kadınlara özel saldırıyla karşı karşıyayız. Çok çirkin ifadelerle tepe noktaya ulaşan konularla ilgili olarak son defa anlatmak istiyorum. Schopenhauer, haklı çıkma sanatı, her ne şart altında olursa olsun haklı çıkmayı öneriyor. Belli şart belli zaman için söylenmiş olan bir konuyu münhasır konuyu genişletmek ve tartışmak böyle bir şeyle karşı karşıyayız.

UŞAK’TA BÖYLE BİR OLAY YAŞANMAMIŞTIR : Uşak için, bir isim için ifadede bulundum. Uşak’ta böyle bir olay yaşanmamıştır. Bu konuyu açanların amacı, onlar da biliyor böyle bir hadise olmadığını, bilerek isteyerek varmış gibi göstererek, kamuoyunda muazzam bir AK Partili kadınlar aleyhine kampanya başlattılar. Beni üzen, Akşener’de de vardı, benim konuşmamı hiç dinlemediğini düşünüyorum, gerçekte ne olduğunu dönüp bakmadığını düşünüyorum. Ne oldu ve ben ne söyledim bilgi sahibi olmadan yapılan bu konuşmalar FETÖ terör örgütünün kampanyasının bir parçası oldular. ‘Uşak’ta böyle bir hadise yok’, bir cümle nasıl böyle bir şeye yol açabilir ki ‘yok’ diyorum…

Kaynak: Gazete Duvar

ReisHe.com | Deneyimlendirip Keyif Al

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Gönderiler