Ana Sayfa Teknoloji Oyun Cyberpunk 2077 karakter oluşturma nasıl?

Instagram

Cyberpunk 2077 karakter oluşturma nasıl?

Cyberpunk 2077 karakter oluşturma konusunda detaylı özellikleri bünyesinde barındırıyor. Karakterin cinsiyeti dışında birçok özelliğine müdahale edebiliyorsunuz. Bu videomuzda da oyunun karakter oluşturma kısmına göz atacağız.

Cyberpunk 2077 karakter oluşturma

Oyunda özgeçmiş seçimini yaptıktan sonra karakter oluşturma ve yetenek puanı seçimleri ile karşılaşıyoruz. Karakter oluşturma kısmında öncelikle kadın ve erkek seçimlerine yer verilmiş. Sonrasında CD Projekt Red ekibinin sunmuş olduğu üç hazır karakterden birini ya da random karakter yaratma seçimini kullanabiliyorsunuz. Tabi kaşına, gözüne, tırnağına ya da kulağındaki küpeye bile ben karar veririm derseniz oldukça detaylı bir karakter oluşturma seçeneğine de yer verilmiş. Saç tipi, ağız, burun gibi klasik seçimlerin yanı sıra diş, dövme, yara izleri gibi geniş bir yelpaze sizi bekliyor. Bu seçenekler ile gerçekten de çok farklı karakterler oluşturmak mümkün.

Buradaki en ilginç seçenek ise genital kısımda karşımıza çıkıyor. Vajina, penis seçimi dışında penis boyunu sünnetli ya da sünnetsiz olmasına kadar her detaya yer verilmiş. Öyle ki kadın bir karakter seçtiğinizde ona penis, erkek bir karakter seçtiğinizde ise ona vajina bile ekleyebiliyorsunuz. Yani Cyberpunk 2077‘de birçok cinsel kimliğin bulunması oyundaki karakter oluşturma kısmına da yansımış.

Kaynak:merlininkazani.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Gönderiler