Ana Sayfa Teknoloji Birbirinden Kaliteli Navigasyon Cihazları Tavsiyesi

Instagram

Birbirinden Kaliteli Navigasyon Cihazları Tavsiyesi

İçindekiler
 • 1. Kenwood
 • 2. Nawgo Oem İ20-1
 • 3. Navimex 0276
 • 4. Nawgo Oem J-1
 • 5. Navimex Oem 0145
 • 6. Nawgo Oem P-1
 • 7. COMWEGEN
 • 8. Navimex 0169
 • 9. GoldMaster
 • 10. NX-254Y
 • Sıkça Sorulan Sorular

En İyi Navigasyon Cihazları

Bilmediğimiz bir yere gitmek için navigasyonlardan yardım alırız. Hem yolumuzu kısaltan hem de daha hızlı bir şekilde gitmemizi sağlayan bu sistemlerden her arabada olması gerekir. Bu yazımızda sizlere bizi gideceğimiz yere en kısa sürede götüren navigasyon cihazlarını derledik. İşte en uygun fiyatlı navigasyon cihazı tavsiyesi.


1. Kenwood Dnx-531

Kenwood Dnx-531

Klima ve park sensörü bilgilerini ekrana aktarma özelliği olan bu navigasyon sisteminin 7 inçlik ekranı vardır. Yüksek çözünürlükteki ekranı sayesinde her detayı görebildiğiniz bu cihazın değişken tuş aydınlatması vardır. IPod ve IPhone’dan doğrudan USB ile kontrol edebildiğiniz bu cihazın dahili Bluetooth’u da vardır. Ayrıca Micro SD yuvası sayesinde bu cihazda video, resim görüntüleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Kenwood Dnx-531 Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürün çok kullanışlı. Arabama aldım ve artık en kısa sürede istediğim yere gidebiliyorum. Bu cihaz sayesinde telefon karmaşasından kurtuldum ve önüme bakıyorum. Güzel bir navigasyon sistemi. Herkese tavsiye ederim. A**** D.

👤 Daha önceden kardeşim arabasına böyle bir sistem almıştı. Ben de ondan görüp de aldım. Üründen çok memnunum. Çok kullanışlı özellikleri var. Müzik, video ve resimleri açabiliyor. İmkânı olan herkes alsın. D**** T.


2. Nawgo Oem İ20-1

Nawgo Oem İ20-1

Güzel tasarımı ve ince yapısıyla iyi bir navigasyon sistemi olan bu cihaz kullanıcıları tarafından çok sevilmektedir. Basit arayüzü, kullanışlı özellikleri ve kullanım kolaylığı sağlayan tuşları sayesinde çok tercih edilen bu navigasyon cihazı Android 10 işletim sistemini kullanmaktadır. 16 GB kapasitede hafızası olan bu cihazda 2 adet USB çıkışı bulunmaktadır. Ayrıca geri görüş kamerası da olan bu cihazın Bluetooth bağlantısı vardır.

Nawgo Oem İ20-1 Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürün küçük yapısıyla beni kendine çekti. Uzun zamandır böyle bir sisteme ihtiyacım vardı ve sonunda aldım. Cihazın çok kullanışlı özellikleri var, çok beğendim. Bu fiyata alınabilecek en iyi navigasyon cihazlarından birisi. O*** A.

👤 Cihazı bir arkadaşımdan görmüştüm. Bir kere deneyimleme fırsatı buldum ve çok beğendim. Şimdi de kendime aldım. Cihaz oldukça güzel ve kullanışlı. Fiyatını karşılayabilecek olan herkese tavsiye ederim. A**** Y.


3. Navimex 0276

Navimex 0276

Kullanışlı resimsel arayüzüyle ve güzel tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken bu navigasyon sistemi çok fazla tercih edilmektedir. Kullanışlı yapısıyla herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan bu cihaz Android 10 işletim sistemini kullanmaktadır. Ayrıca 2 GB Ram’i sayesinde hızlı bir şekilde çalışan bu cihazın 16 GB kapasiteli hafızası vardır. Cihaz tüm bu özellikleriyle en iyi navigasyon cihazlarından birisidir.

Navimex 0276 Kullanıcı Yorumları:

👤 Cihazın oldukça kullanışlı bir arayüzü vardır. Bluetooth, müzik, radyo gibi tüm ihtiyacım olan sistemleri tek bir ekranda gösteriyor. Bu özelliğini çok sevdim. Arabamla tam uyumlu bir şekilde çalıştı. Bu fiyata alınabilecek en iyi cihazlardan birisi. S**** T.

👤 Cihaz çok hızlı, güzel ve kullanışlı. Çok güzel bir tasarımı var. Bakınca bile güzelliğini hissedebiliyorsunuz. Tam da arabam için aradığım bir navigasyon cihazı. Üründen çok memnunum, bu navigasyon cihazı tavsiyemdir. I**** Y.


4. Nawgo Oem J-1

Nawgo Oem J-1

Android 10 işletim sistemini kullanan bu navigasyon cihazının 1 GB Ram’i vardır. Yüksek çözünürlükteki ekranı sayesinde her detaya hâkim olabildiğiniz bu navigasyon cihazının 16 GB kapasiteli hafızası vardır. Menüsünden müzik, resim, arama kayıtları gibi bilgileri görüntüleyebileceğiniz bu navigasyon cihazı kullanıcıları tarafından çok sevilmektedir.

Nawgo Oem J-1 Kullanıcı Yorumları:

👤 Cihaz oldukça kaliteli. Ana menüsünden ihtiyaç duyduğum tüm bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabiliyorum. Cihazın bu özelliğini çok sevdim. Ayrıca cihaz çok doğru ve kararlı bir navigasyona sahip. Cihaz Jeep Patriot model arabama tam uyumlu. Herkese tavsiye ederim. K**** T.

👤 Bu navigasyon cihazı tüm ihtiyaçlarımı karşıladı. Müzik oynatabiliyor, resim-video açabiliyor ve güzel bir navigasyon sistemi var. O yüzden satıcısına çok teşekkür ediyorum. Bence ürün bu fiyata alınabilecek en iyi navigasyon cihazları arasında. O**** A.


5. Navimex Oem 0145

Navimex Oem 0145

8 inçlik ekranıyla güzel bir görüntü sağlayan bu cihazda Carplay özelliği bulunmaktadır. Android 10 işletim sistemini kullanan bu navigasyon cihazının 2 GB’lık Ram’i bulunmaktadır. Bu sayede cihazı kullanırken herhangi bir donma, kasma gibi bir problem yaşamazsınız. Ayrıca 16 GB’lık hafızasıyla içerisine müzik, video gibi şeyleri de koyabileceğiniz bu ürün en iyi navigasyon cihazları arasındadır.

Navimex Oem 0145 Kullanıcı Yorumları:

👤 Cihazdan çok memnun kaldım. Ford Torneo aracıma tam uydu. Tasarımı, arayüzü, navigasyonu, müzik çaları her şeyi çok güzel. Hızlı bir şekilde tüm işlemleri yerine getirebiliyorsunuz. Herkese bu navigasyon cihazını tavsiye ederim. P**** T.

👤 Öncelikler satıcıya ve kargo şirketine ürünü hızlı bir şekilde bana ulaştırdıkları için teşekkür ederim. Cihazı çok beğendim. İhtiyaç duyduğum bütün şeyleri yapabiliyor. Kullanıcı dostu arayüzü ile neyin nerede olduğunu kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz. Bu fiyata alınabilecek en iyi navigasyon cihazı. Almak isteyenler bir dakika düşünmesin derim. İ*** R.


6. Nawgo Oem P-1

Nawgo Oem P-1

Basit arayüzü, güzel tasarımı ve kullanım kolaylığı sağlayan tuşlarıyla bu cihaz kullanıcıları tarafından çok sevilmektedir. Müzik çaları, Bluetooth’u ve diğer özellikleriyle ihtiyaç duyduğunuz çoğu işlemi yerine getirebilen bu navigasyon cihazının 16 GB kapasitede hafızası vardır. Android 10 işletim sistemini kullanan bu cihazda 2 farklı USB girişi bulunmaktadır. Bu USB girişleri sayesinde ürüne farklı cihazlar takabilirsiniz.

Nawgo Oem P-1 Kullanıcı Yorumları:

👤 Elime hızlı bir şekilde ulaştırdıkları için kargo şirketine teşekkür ederim. Ürün çok güzel ve kullanışlı. Müzik çalardan tutun arama sistemine, navigasyondan tutun video görüntülemeye birçok özelliği ile kendini sevdirdi. Herkese tavsiye ederim. L*** A.

👤 Üründen çok memnun olduğumu söyleyebilirim. İhtiyaç duyduğum tüm özelliklere sahip. Bir de nispeten uygun fiyatlı olsa daha iyi olurdu. Ama yine de bu fiyata alınabilecek en iyi navigasyon cihazı olduğunu düşünüyorum. Tavsiye ederim. H**** U.


7. COMWEGEN 10156

COMWEGEN 10156

ARM Cortex işlemcisi ve 4 GB’lık Ram’i ile oldukça hızlı bir şekilde çalışan bu navigasyon sisteminin yüksek çözünürlüklü IPS ekranı vardır. 64 GB kapasiteli hafızası ile içerisine binlerce şarkıyı koyabileceğiniz bu navigasyon cihazında Bluetooth ve dahili mikrofon bulunmaktadır. Ayrıca geri görüş kamerası da içerisinde gelen bu ürün en iyi navigasyon cihazları listemizde 7. sırada yer almaktadır.

COMWEGEN 10156 Kullanıcı Yorumları:

👤 Fiyatı biraz daha düşük olsa daha iyi olabilirdi fakat yine de ürünün kalitesine gölge düşürmüyor. Ürün çok güzel, hızlı ve kullanışlı. Özellikle navigasyonu çok kaliteli. İncecik yolları bile gösteriyor. Herkese tavsiye ederim. K*** G.

👤 Ürünü gerçekten beğendiğimi söyleyebilirim. Yorumlarda fiyatı yüksek diyenlere hak veriyorum. Daha düşük fiyatlı olabilirdi. Fakat sunduğu özelliklerde gayet iyi. En basitinden görüntüsünden bile kalite akıyor. İmkânı olan herkes alsın derim. T**** Y.


8. Navimex 0169

Navimex 0169

İşletim sistemi olarak Android 7.1’i kullanan bu navigasyon cihazının 8 inçlik bir ekranı vardır. Yüksek çözünürlükteki bu ekranı her şeyi çok net olarak gösterir. 2 GB Ram’i sayesinde bu navigasyon cihazı hızlı bir şekilde çalışır. Ayrıca 16 GB kapasiteli hafızası sayesinde içine yüzlerce şarkıyı ve videoları atabildiğiniz bu navigasyon cihazı kullanıcıları tarafından tavsiye edilmektedir.

Navimex 0169 Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürünü bir arkadaşımdan görüp de aldım. Navigasyonu, müzik çaları, her özelliği çok iyi. Cihaz hızlı çalışıyor ve büyük bir kapasitesi var. Ürünü gerçekten sevdiğimi söyleyebilirim. Bu navigasyon cihazını tavsiye ederim. Y*** H.

👤 Öncellikle kargo şirketine ürünü elime hızlı bir şekilde ulaştırdıkları için teşekkür ederim. Bu navigasyon cihazı aralarından en iyisi. Özellikleri, sistemleri ve navigasyonu çok güzel. Tek kelime ile harika. K*** T.


9. GoldMaster Nav-705

GoldMaster Nav-705

7 inçlik geniş ekranıyla rahat bir şekilde yol tarifini görebileceğiniz bu navigasyon cihazının 81 ili kapsayan geniş bir haritası vardır. İnternetin olmadığı zamanlarda bile kullanabileceğiniz bu navigasyon cihazını uzun yollarda da kullanabilirsiniz. Tır ve otobüsler için de özelleştirme yapılabilen bu navigasyon cihazında müzik, resim ve videolarınızı görüntüleyebilirsiniz. Ürün tüm bu özellikleriyle en iyi navigasyon cihazları arasındadır.

GoldMaster Nav-705 Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürün gerçekten güzel. Cihaz ne eksik ne fazla tasarlanmış. İşimizi rahat bir şekilde görebilen bu navigasyon cihazı oldukça kaliteli. Yolları, sokakları her yeri çok güzel bir şekilde gösteren bu cihazı herkese tavsiye ederim. O*** T.

👤 Ürünü elime ulaştıran kargo ekibine teşekkür ederim. Hızlı bir şekilde teslim ettiler. Ürüne gelecek olursak oldukça kaliteli, uygun fiyatlı ve güzel bir cihaz. Diğer navigasyon cihazlarına göre çok daha düşük fiyatlı. Uzun zamandır almayı düşünüyordum. Bu ürünü görünce hemen aldım. Tavsiyemdir. T**** Y.


10. NX-254Y

Kolay anlaşılır arayüzü ve kullanışlı tasarımıyla bu navigasyon cihazı çok sevilmektedir. Rakiplerine göre çok daha uygun fiyatıyla dikkat çeken bu cihazda Türkçe sesli yönlendirme de bulunmaktadır. Geniş ve yüksek çözünürlüklü ekranı sayesinde yol tarifini rahat bir şekilde görebileceğiniz bu cihazda Bluetooth’da bulunmaktadır. Ayrıca bu ürün en çok satan navigasyon cihazları arasında yer almaktadır.

NX-254Y Kullanıcı Yorumları:

👤 Cihazı çok sevdiğimi söyleyebilirim. Hem özellikleri hem de sistemleri çok kullanışlı. Bir de diğer navigasyon cihazlarına göre uygun fiyatı var. Daha ne olsun. Herkese tavsiyemdir. A**** K.

👤 Ürünü elime hızlı bir şekilde ulaştırdıkları için satıcıya ve kargo ekiplerine çok teşekkür ediyorum. Uzun bir yola çıkacaktım ve çok lazımdı. Hızlı bir şekilde getirdiler. Ürüne gelecek olursak navigasyonu çok iyi. Güzel bir şekilde yolu tarif ediyor. Diğer özellikleri de artısı. Bu fiyata alınabilecek en iyi navigasyon cihazı. Tavsiye ederim. M**** Ö.


En İyi Navigasyon Cihazları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yolumuzu kısaltan ve harcadığımız vakti daha iyi değerlendirmemizi sağlayan navigasyon cihazları hakkında merak edilen soruları bu kısımda sizin için detaylıca inceledik. İşte sizin için hazırladığımız navigasyon cihazları hakkında sıkça sorulan sorular (SSS).


Navigasyon cihazlarının garanti süresi ne kadar?

Navigasyon cihazlarının garanti süresi standarttır. İlk çıktığından beri navigasyon cihazlarının garanti süreleri 2 yıl olarak belirlenmektedir. Dolayısıyla listemizde bulunan tüm navigasyon cihazlarının garanti süresi de 2 yıldır.


En iyi navigasyon cihazı hangisi?

En iyi navigasyon cihazı kullanıcısının ihtiyacını en iyi şekilde karşılayandır. Bu yüzden listemizde bulunan navigasyon cihazlarının hangisi sizin ihtiyacınızı karşılıyorsa onu almanızda fayda vardır.


En çok satan navigasyon cihazları hangileri?

 • Goldmaster NAV-705 HD
 • Kenwood Dnx-531
 • Garmin Dezl 580 LMT-S Tır / Kamyon
 • Nawgo Oem J-1
 • Goldmaster NAV-512
 • Navimex 0276
 • Nawgo Oem İ20-1
 • Navimex Oem 0145
 • NX-254Y
 • Nawgo Oem P-1

Kaynak: neoldu.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Gönderiler